Nu online solliciteren (t/m 31 januari)
Solliciteren

Rotterdam | Erasmus MC

Zeer diverse praktijken met een breed patiëntenaanbod, van plattelands- tot stadsproblematiek. Bij het Erasmus MC leiden we artsen op tot kritisch reflecterende vakbekwame huisartsen die een leven lang leren. Zo kun jij je eigen stijl als huisarts ontwikkelen, met een stevige academische onderbouwing én oog voor de mens achter de patiënt.

Aios in Rotterdam

“Rotterdam is mijn geboortestad, echt een stad met karakter, ambitie en grote diversiteit. Het instituut weerspiegelt dat.”

Lees het interview met Onur Kaya
onur kaya

Vestigingsgebied opleiders

De praktijken en stage-inrichtingen bevinden zich in Zuid-Holland, West-Brabant en Zeeland

rotterdam-2024

Koppelingsprocedure

Je start jouw opleiding in de huisartspraktijk. We vinden het belangrijk dat je opgeleid wordt in de praktijk waar jij het beste kunt leren en een klik hebt met je opleider. Voor de koppelingsprocedure maken we daarom gebruik van de tool MatchMaker. Wij houden bij de selectie van opleiders zoveel mogelijk rekening met jouw reisafstand naar de opleidingspraktijken. Het kan zijn dat je een keer in je opleiding wat verder moet reizen.
In MatchMaker vind je van de te koppelen opleiders de leerwerkplannen, informatie over de opleidingspraktijk en hoe jij daar kunt worden begeleid. Deze rank je op basis van jouw voorkeuren. De tool berekent daarna – gebaseerd op alle ingevoerde voorkeuren – met welke vier opleiders je kennismaakt. Na deze gesprekken komen we tot een definitieve koppeling.

Interesse in Zeeland of Brabant?

De huisartsopleiding Erasmus MC biedt de mogelijkheid om te kiezen voor regionaal opleiden, waarbij je kunt kiezen voor de regio Zeeland, West-Brabant of Midden-Brabant. Gedurende de hele opleiding volg je dan vrijwel alle praktijkdelen in deze regio. De terugkomdagen zijn in Rotterdam, zoals voor alle aios. Met regionaal opleiden willen we het huisartsentekort in krimpgebieden terugdringen, gebieden waar het vaak heel aantrekkelijk wonen en werken is. Het is de bedoeling dat je in deze regio woont of bereid bent om hiernaar te verhuizen. Hiervoor is een verhuisvergoeding beschikbaar. We hopen dat je je uiteindelijk zult vestigen in de regio.

In Zeeland krijg je de kans om ervaring op te doen in de volle breedte van het vak en om te genieten van het stedelijk kustleven. De zorggroepen zorgen dat je je snel thuis voelt en ondersteunen in het zoeken naar woonruimte en geschikt werk voor je eventuele partner. Meer informatie over deze bijzondere en regionale opleidingsplekken vind je op de website Huisartsen in Zeeland. Hier kun je ook ervaringen lezen van aios die je voor gingen.

Spreekt Brabant je aan en wil je daar de praktijkdelen van vrijwel je gehele opleiding volgen? Ook dat is mogelijk. Wij nemen dan contact op met de zorggroepen in deze regio om dat mogelijk te maken.

Ben je geïnteresseerd in regionaal opleiden? Geef dit dan aan zodra je bent toegelaten bij Huisartsopleiding Erasmus MC.

Let op: de koppeling van een aios met een opleider voor de eerste opleidingsperiode start een week na de plaatsingsprocedure. Hou er rekening mee dat je in deze periode beschikbaar bent.

Vragen en contact

Wil je meer weten? Neem dan contact op met:

Anita Seip
Ondersteuning selectie
E-mail: a.seip@erasmusmc.nl

Manon Weltevrede
Voorzitter selectie
E-mail: m.weltevrede@erasmusmc.nl
Tel: 06 – 3101 6226

Robert Zegers (regionaal opleiden)
Plaatsvervangend hoofd
E-mail: r.zegers@erasmusmc.nl
Tel: 06 – 5016 2613

Thérèse Brans (regionaal opleiden)
Coördinator projecten
E-mail: t.brans@erasmusmc.nl
Tel: 06 – 5017 2739

Website: opleidingsinstituut Erasmus MC

Gerelateerd aan deze pagina