De LED opleiding Ontwikkelen van Onderwijs heeft als doel docenten in staat te stellen onderwijs voor aios op een dusdanige manier te ontwikkelen en herzien dat het past binnen de kaders van het landelijk en lokaal opleidingsplan.
Je krijgt inzicht in onderwijskundige aspecten die van belang zijn bij het ontwikkelen en herzien van onderwijs en weet hoe je ze moet toepassen. Daarnaast krijg je inzicht in de processen rondom het implementeren van nieuw of herzien onderwijs en weet je deze toe te passen. De volgende onderwerpen komen tijdens de opleiding aan bod:
Binnen de opleiding is er veel ruimte voor eigen leerdoelen. De thema’s die in de opleiding aan bod komen, kun je direct toepassen in je eigen werk. Aan het eind van de opleiding wordt aan de hand van een formatieve toets bepaald of je je eigen leerdoelen hebt bereikt. De opleiding bestaat uit de volgende elkaar aanvullende onderdelen:
De opleiding is bestemd voor docenten verbonden aan een huisartsopleiding, opleiding tot arts voor verstandelijk gehandicapten of opleiding tot specialist ouderengeneeskunde. Het gevolgd hebben van de LED Basisopleiding is handig maar niet noodzakelijk. Tussen de opleidingsdagen door moet je voldoende tijd en ruimte te krijgen voor het uitwerken van de praktijkopdrachten. Je hebt daar per opleidingsdag ongeveer 6 uur voor nodig. Ben je arts? Dan kom je in aanmerking voor accreditatiepunten.
De opleiding wordt één keer per jaar gegeven en start dit jaar op 17 november. Er zijn nog voldoende plaatsen beschikbaar. Alleen bij voldoende aanmelding zal de opleiding starten. De opleiding bestaat uit 5 dagen en zal afwisselend fysiek en digitaal plaatsvinden.
Dag | Locatie | Datum | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Zeist | Donderdag 17 november 2022 | 9.30 - 17.00 uur |
2 | Zoom | Vrijdag 16 december 2022 | 9.30 - 15.00 uur |
3 | Zeist | Dinsdag 17 januari 2023 | 9.30 - 17.00 uur |
4 | Zoom | Vrijdag 17 februari 2023 | 9.30 - 15.00 uur |
5 | Zeist | Maandag 13 maart 2023 | 9.30 - 17.00 uur |
De opleiding wordt verzorgd door zowel onderwijskundigen als docenten die bekend zijn met onderwijsontwikkeling en werkzaam zijn aan diverse huisartsopleidingen.
De prijs van de opleiding Ontwikkelen van Onderwijs is vastgesteld op € 2.800,-. Dit is inclusief cursusmateriaal, boeken en diner. Wil je deelnemen? Overleg dan eerst met je opleidingsinstituut. Voor vragen en aanmelding kun je contact opnemen met de LED organisatie
Tot 5 weken voor de start zijn er geen kosten verbonden aan het annuleren van de opleiding. Bij afzeggen tot 4 weken voor de start betaal je 50% van de kosten en bij afzeggen tot 3 weken of korter betaal je 100% van de kosten.